Philips | Steamer | STH5030/80 5000 Series | Handheld | 1300 W | 0.12/0.2 L | 24 g/min | Dark Grey
- TootjadPhilips
- Mudel: STH5030/80
- Saadavus: 5
-
72€
Philips | Steamer | STH5030/80 5000 Series | Handheld | 1300 W | 0.12/0.2 L | 24 g/min | Dark Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Different steam levels: 2 settings: ECO and Max Horizontal and vertical evaporation 45% of the plastic is fully recycled: looks great and saves the planet Steam kills up to 99.9% of bacteria/yeast and dust mites Plug and play: use without an ironing board |
| Gross depth (mm) | 113.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 1.32 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| mustmetallid | 1.60 g |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 760 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 297.70 g |
| PET | 0.20 g |
| Pidev auruvoog | 24 g/min |
| Plastic (No PET) | 16.50 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Steamer |
| Producer product name | STH5030/80 5000 Series |
| Soojenemisaeg | 35 s |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | StyleMat, Basket/glove (two in one) |
| Toote värv | Dark Grey |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.12/0.2 L |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







